Milé maminky,

jmenuji se Markéta Farkašová a jsem maminkou dvou dětí. Mám vystudovanou Zdravotně sociální fakultu v Českých Budějovicích. Vysoké škole předcházelo vzdělání SŠ zdravotnické v Českých Budějovicích.

Cestu k poradenství o kojení předcházel z mé strany vždy zájem o téma těhotenství, porod, miminka a tak bych mohla pokračovat dál. Během mateřské dovolené se zájem zvětšoval a ráda jsem si o tématech poslouchala podcasty, četla články, až jsem se rozhodla kurz laktačního poradenství absolvovat u MAMILA, o. z. Tímto způsobem jsem se stala certifikovanou laktační poradkyní.

Je mi velkou radostí pomáhat maminkám, protože si to zasloužíte. Mnohdy nejsou začátky rodičovství tak jednoduché, jak se může zdát. Hormony, nevyspání a změna dosavadního života udělají své. A co teprve, když se přidají obavy, zda se miminko dostatečně napilo nebo kojení provází palčivé bolesti bradavek nebo se miminko vůbec nepřisává a jen pláče?

Jsem tu pro Vás, abych Vás podpořila a pomohla najít řešení. Nebudu Vás hodnotit ani soudit, jak určité situace řešíte. Z mých "rad" si prosím vezměte vždy to, co je pro Vás možné a s čím se ztotožňujete. 

Sledujte mě :)
insta/, fb/ TikTok: laktacni_poradkyne_marketa